Cennik masaży

Masaż sportowy

Jest to intensywny masaż, którego celem jest dotarcie do głębiej położonych tkanek w celu ich pełnego rozluźnienia.

250 zł

40 minut

Masaż relaksacyjny

Masaż ten wykonywany jest całkowicie bezboleśnie, a odpowiednie chwyty pozwalają na wprowadzenie ciała w głęboki stan relaksu i rozluźnienia.

280 zł

50 minut

Masaż gorącą świecą

Wykorzystanie technik masażu relaksacyjnego połączony z odżywczymi właściwościami składników świecy do masażu. Całość otulona niezwykłym zapachem, który wyciszy i ukoi.

300 zł

50 minut

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż relaksacyjny całego ciała z zastosowaniem olejków aromatycznych łączących  leczniczą moc dotyku z właściwościami olejków, dobranymi indywidualnie dla potrzeb konkretnej osoby.

300 zł

50 minut

Masaż gorącymi kamieniami

Ciepło płynące z bazaltowych kamieni w trakcie zabiegu pozwala mięśniom całego ciała uwolnić się z uporczywego napięcia. Dzięki połączeniu odpowiednich chwytów i właściwości kamieni wszelkie napięcia i dolegliwości znikają w oka mgnieniu.

330 zł

50 minut

Masaż ciepłą czekoladą

Podczas masażu ciepłą czekoladą wykorzystuje się cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają nawilżająco, odmładzająco, regenerująco i antycellulitowo na skórę. Również poprawiają napięcie i koloryt skóry. Zabiegowi towarzyszy cudowny czekoladowy zapach, który przyczynia się do zwiększenia wydzielania endorfin – hormonów szczęścia, co przyczynia się do poprawy samopoczucia oraz daje uczucie relaksu. Po zakończonym masażu skóra przez długi czas pozostaje doskonale nawilżona, jędrna i gładka.

330 zł

50 minut

Masaż twarzy Kobido

Kobido to japoński masaż twarzy, który oznacza ,,starożytną drogę do piękna”. Nazywany jest również liftingiem bez skalpela. Prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry. Pozwala rozprostować zmarszczki i bruzdy, odprężyć napięte mięśnie oraz pobudzić mikrokrążenie. Japoński masaż Kobido pełni również funkcję holistycznego rytuału zdrowia i piękna dla całego organizmu.

350 zł

50 minut

Masaż twarzy Kobido gold

To masaż Kobido, który łączy w sobie elementy masażu liftingującego oraz rozświetlających złotych cząsteczek mineralnych. Odżywia, regeneruje i chroni skórę, a złote i miedziane drobinki dodają skórze słonecznych refleksów.

380 zł

50 minut

Masaż Lomi-Lomi Nui

Hawajski masaż Lomi Lomi nui wywołuje głębokie uczucie odprężenia i relaksu. Dawniej masaż ten stanowił element rytuału służącego duchowemu oczyszczeniu i przywróceniu wewnętrznej równowagi.

Głównym narzędziem pracy masażysty są przedramiona. Technika masażu polega na odpowiednim nacisku oraz uruchamianiu po kolei wszystkich stawów – przez obroty, rozciąganie, potrząsanie, zginanie i prostowanie przez co masaż ten sprawi, że poczujesz się, jakbyś leżał na fali oceanu.

400 zł

70 minut

Peeling z masażem

Peeling ciała polega na złuszczeniu martwych komórek naskórka przy pomocy odpowiednich kosmetyków złuszczających. Pozostawia skórę gładką, promienną i nawilżoną oraz przyczynia się do  zwiększenia elastyczności, jędrności i napięcia, spłycania drobnych zmarszczek i poprawienia stanu skóry suchej.

Po wykonanym peelingu przystępujemy do masażu.

400 zł

70 minut

Kawowe oczyszczenie

Zabieg, którego celem jest silne działanie antycellulitowe, wyszczuplające oraz ujędrniające.  Towarzyszy mu zmysłowy aromatyczny zapach świeżo palonych ziaren kawy. Terapia szczególnie polecana jest dla osób poszukujących intensywnego ujędrnienia skóry, szczególnie podczas walki z cellulitem, likwiduje napięcia jak i zabieg ten jest świetną formą relaksu.

Przebieg zabiegu:

 

  • peeling ciała zawierający kofeinę;
  • owinięcie podgrzaną maską wyszczuplająco-antycellulitową;
  • masaż kawowym masłem na zakończenie zabiegu.

450 zł

90 minut

Masaż głowy, szyi i ramion

Masaż dedykowany kobietom w II trymestrze ciąży, ale również osobom chcącym poczuć stan głębokiego odprężenia i wyciszenia.

180 zł

30 minut

Masaż lekkie plecy

Jeśli czujesz ciężar dnia codziennego na własnych plecach jest to masaż stworzony dla Ciebie. Sprawimy, że Twoje plecy poczują się lekkie jak piórko.

180 zł

30 minut

Masaż stóp

Stymulacja odpowiednich receptorów na stopach pozwala na uruchomienie w ciele procesów samoregeneracyjnych. Masaż idealny dla osób zmęczonych długimi górskimi wędrówkami.

180 zł

30 minut